Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

ESKİŞEHİR ESKORT MAKİNA MÜHENDİSLİK GIDA VE UNLU MAMÜLLER SAN VE TİC. A.Ş olarak müşteri ihtiyaç ve isteklerini en iyi biçimde belirleyerek, standartlara uygun hammadde, makine, teçhizat kullanarak ürünler yapmak, Ürün kalitemiz ile ürün tesliminden sonra verilen teknik destek ve hizmet sunumunda müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak, çalışanlarımız, tedarikçilerimizle birlikte; karşılıklı işbirliği ve güven içersinde çalışarak sürekli geliştirme sağlayarak verimliliğimizi arttırmak. Çevre ve topluma karşı olan sorumluluk bilinciyle lider bir kuruluş olmak.

Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını, şirket kültürümüzün temeli olarak görmek, Kaliteyi kuruluşumuz için ulaşılan ve korunan bir düzey değil, yenilenen ve geliştirilen bir hedef olarak görmek, Kaliteyi kuruluşumuzun geleceğinin penceresi olarak firmamıza kabul etmek firmamızın kalite politikasıdır.

Vizyonumuz

Makine ve sektörü alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; kalite standartlarına uygun kurumsal yapımız ile sektörümüzde lider bir kuruluş olmak firmamızın vizyonudur.